tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

piątek, 16 listopada 2012

"Celebryci i śmierć" - J.D. Robb - recenzjaNora Roberts pisząca jako J.D. Robb, to amerykańska autorka wielu bestsellerów które uwielbiam. Napisała między innymi ciekawą i wciągająca serię o detektyw Eve Dallas.
Celebryci i śmierć 
Porucznik Eve Dallas czuje się bardzo dziwnie, widząc aktorkę wyglądającą i zachowującą się dokładnie tak, jak ona. Tym razem jest na planie filmu o niej samej. Wszystko idzie bardzo dobrze, dopóki ktoś nie morduje aktorki grającej Peabody. 

Eve wreszcie może ściągnąć sukienkę wskoczyć w swój ulubiony strój i zająć się nową sprawą, która jest bardzo skomplikowana, bo przecież to świat Hollywood. Jest bardzo dużo podejrzanych ludzi, a że są oni aktorami, granie mają we krwi. 

Czy Eve i tym razem rozwiąże tą trudną zagadkę? Oczywiście pomagać w tym będzie jej Roarke i Peabody.

Kolejna część przygód o Eve Dallas jest tak jak poprzednie mega wciągająca i bardzo ciekawa. Ukazuje prowadzenie śledztwa w Hollywood, co intryguje jeszcze bardziej. Autorka, mimo tylu napisanych książek, wciąż ma fantastyczne pomysły, które z ogromną łatwością przelewa na papier. Ja każdej jej książki oczekuję z niecierpliwością :)

Polecam książkę osobom lubiącym kryminały a także inne książki Nory Roberts.

Grazia, 16 lat

Za książkę serdecznie dziękuję Wydawnictwu Prószyński i S-ka.2 komentarze:

  1. oooo! To musi być dobre!!! Dodaję do mojej lisy "musisz przeczytać"! :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Chyba się skuszę na ten kryminał :-)

    OdpowiedzUsuń