tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

środa, 7 listopada 2012

"Torebki i strzelanina" - Dorothy Howell - recenzja "Torebki i strzelanina" to kolejna z serii powieści o Haley Randolph autorstwa Dorothy Howell, znanej amerykańskiej pisarki. TUTAJ możesz poznać moje wrażenia po pierwszej części :)

Torebki i strzelanina - Dorothy Howell
Jeśli można powiedzieć, że przypadki (a raczej wypadki chodzą po ludziach, to z pewnością dotyczy to Haley Randolph. Ta młoda kobieta przyciąga kłopoty niczym magnes, a oprócz tego lubuje się w markowych torebkach (choć tutaj można śmiało stwierdzić, że jest od nich uzależniona). 

W kolejnej książce Haley pakuje się w nowe kłopoty, a raczej to trup pakuje się do jej bagażnika. Bohaterka znów staje się główną podejrzaną w sprawie o morderstwo i, tradycyjnie, sama postanawia wyjaśnić tę zagadkę. Czeka na nią mnóstwo niespodzianek, zabawnych sytuacji, a także wiele niebezpieczeństw.


                
"Torebki i strzelanina", wydana przez Bellonę, jest znakomitym kryminałem, który z pewnością przypadnie do gustu płci pięknej. Nietuzinkowa fabuła połączona z dużą dozą humoru sprawia, że książkę czyta się z niebywałą przyjemnością i ma się ochotę na więcej. 

Polecam.

Iza, 18 lat

Za sympatyczną lekturę dziękuję Księgarni Matras.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz