tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

poniedziałek, 19 listopada 2012

"Who is Who in the Dog World - Osobistości Kynologii 2/8 - recenzja


"Who is Who in the Dog World" to magazyn skierowany do miłośników psów. Redakcja przedstawia Czytelnikowi kynologię, czyli naukę o psach, w sposób przejrzysty i uporządkowany.

W drugim tomie “Who is Who in the Dog World” przeczytamy na przykład rys historyczny kynologii polskiej w okresie międzywojennym, a także niedługie artykuły o osobach, które mają duży wkład w rozwój tej dziedziny.

Oprócz tego Redakcja przygotowała również artykuły na inne, ciekawsze tematy, takie jak “Psia.tv” czy “Fundacja Adopcja Malamutów”.

 A na koniec coś dla koneserów: artykuły o czworonogach. Ale oczywiście nie o zwykłych szarakach, lecz o dumnie pozujących w blasku fleszy gwiazdach zdobywających międzynarodowe nagrody na wystawach ;).

“Who is Who in the Dog World” to dobrze przygotowane pismo. Jest przejrzyste i, co ważne, nie przesycone zbędnymi informacjami. Jednym z wielu plusów jest tłumaczenie artykułów na język angielski. Szkoda tylko, że sposób, w jaki je napisano, przyciągnie raczej wytrawnych hodowców, a nie przeciętnego właściciela czworonoga.
Iza, 18 lat

Za ciekawe artykuły zawarte w czasopiśmie dziękuję Wydawnictwu Forlegd!

1 komentarz:

  1. Chociaż nie bardzo mogę się wypowiedzieć na temat pisma, to Twoja recenzja jest naprawdę ciekawa :)

    OdpowiedzUsuń