tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

sobota, 15 grudnia 2012

"Pewnego dnia" - Emily Giffin - recenzja


Emily Giffin w fenomenalny sposób opisuje kobiece emocje i relacje między ludźmi. Pięć książek, które napisała od razu stawały się bestsellerami.

Pewnego dnia - Emily Giffin
Marianne wiedzie spokojne i ułożone życie u boku swojego partnera Petera. Jest scenarzystką, a jej serial ma dobrą oglądalność w telewizji, lecz skrywa ona jeden wielki sekret…

Pewnego dnia u jej drzwi staje Kirby, wtedy Marianne poznaje ją - to jej córka, którą oddała do adopcji po porodzie w wieku 18 lat. Marianne dobrze wiedziała że jej córka będzie kiedyś chciała ją poznać, ale w tej chwili nie była na to przygotowana. Wtedy to z jednej strony jej świat się wali, a z drugiej jest bardzo szczęśliwa, że poznała swoją córkę.

Jak potoczą się ich losy?
Czy matka i córka zbliżą się d siebie?

Książka Emily Giffin "Pewnego dnia" to kolejny bestseller, który czyta się lekko i przyjemnie. Świetnie ukazuje emocje, a wciąga jak żadna inna książka.  Zawiera w sobie wiele wzruszających fragmentów. 

Historia bohaterek jest genialna -  opisana tak, że można wczuć się i w role Marianne i Kirby. W książce są w niezwykły sposób opisane przeżycia dziewczyny, która w wieku 18 lat stoi przed bardzo trudną decyzją. Decyzją, która zaważy na całym jej przyszłym życiu, bez względu na to, co postanowi. 

Polecam ją nie tylko miłośnikom książek Emily Giffin, ale także osobom lubiącym prawdziwe i wzruszające historie.


Grazia, 16 lat

Za rewelacyjną książkę dziękuję Wydawnictwu Otwarte.


1 komentarz:

  1. Lubię takie książki ^.^ Pomimo, że są zwyczajne i pokazują życie normalnych ludzi, to mają w sobie pewien urok :]

    OdpowiedzUsuń