tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

poniedziałek, 10 grudnia 2012

"Zdrada" - Danielle Steel - recenzjaZdrada - Danielle SteelDanielle Steel jest autorką powszechną i popularną. Napisała już ponad 80 powieści. Wszystkie znajdują się na liście bestsellerów.„Zdrada” jest pierwszą książką tej autorki, z którą danie mi było się zapoznać. Jest to romans sensacyjny, więc muszę przyznać, że byłam ciekawa jego treści.

Tallie to znana reżyserka posiadająca cudowną córkę, wiernego partnera i pracowitą asystentkę. Wszystko jednak komplikuje się w momencie, kiedy na audycie finansowym kobieta odkrywa, że z jej konta znikają potężne sumy. Podczas śledztwa, na jaw wychodzi zdrada jej partnera i kłamstwa asystentki. Jednak to nie koniec problemów.

Sama historia, którą prezentuje nam Steel wydaje się być potencjalnie interesująca. Zawikłana zagadka, której problematykę można przenieść na wyższy poziom. Jednak wykonanie daleko odbiega od najskrytszych wyobrażeń czytelnika.

Co ciekawe, mimo że książkę czyta się stosunkowo przyjemnie jest ona tak monotonna, że nie przywiązuje się zbyt dużej wagi do tego, co się czyta. To oczywiste, że gdy sięgamy po książkę, oczekujemy od niej, że przeniesie nas w swój świat. Tu niestety jest na odwrót.

Książka kierowana do poszukujących miłości lub nieszczęśliwie zakochanych nastolatek, które desperacko nie wiedzą co ze sobą począć i mają ochotę na naiwną i nierealną opowieść. 

.


Natalia, 16 lat

Za możliwość przeczytania tej pozycji dziękuję Wydawnictwu Świat Książki.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz