tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

środa, 30 stycznia 2013

"Dom przy Hope Street" - Danielle Steel - recenzja


Wszystkie powieści Danielle Steel stały się bestsellerami. Zostały przetłumaczone na 28 języków i sprzedane w ponad 800 milionach egzemplarzy.

Dom przy Hope StreetLiz i Jack Sutherland prowadzą spokojne życie razem z piątką swoich dzieci. Są adwokatami i posiadają dobrze prosperującą kancelarię prawniczą. Lecz po 18 latach wspólnego życia, w dzień Bożego Narodzenia, gdy każdy cieszy się prezentami i czasem spędzonym z rodziną, tragicznie ginie Jack. Liz załamuje się i nie potrafi wyobrazić sobie życia bez męża. 

Przetrwać ten trudny okres pomaga jej przyjaciółka Victoria oraz dzieci, dla których musi normalnie żyć  Niestety okazuje się, że pasmo nieszczęść dla Liz i jej rodziny się nie wyczerpało i poważny wypadek ma jej najstarszy syn.

Książka Danielle Steel "Dom przy Hope Street" jest bardzo wciągająca. To lekka opowieść o losach rodziny, której nie opuszcza pech. Autorka wplotła w fabułę watek miłosny, więc nie można się nudzić. W powieści bardzo dobrze są opisane uczucia kobiety, która niedawno straciła męża, lecz musi się uporać z dawnym życiem i zacząć normalnie funkcjonować. 

Polecam ją każdemu, idealna zwłaszcza tych, którzy jeszcze nie są molami książkowymi, bo ciekawa, wartka akcja + romans + mała objętość powieści mogą sprawić, że zaczniecie spędzać więcej czasu na lekturze :) 

Grazia, 16 lat


Wydawnictwu Świat Książki dziękuję za ciekawą historię.

1 komentarz: