tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

czwartek, 13 czerwca 2013

"Klątwa tygrysa. Przeznaczenie" - Colleen Houck - recenzja

Książka pod tytułem „Klątwa Tygrysa – Przeznaczenie” to czwarta część bestsellerowej serii napisanej przez Colleen Houck.

klatwaokladka
Kelsey została porwana przez Lokesha, który chce pojąć ją za żonę. Oba tygrysy ruszają na pomoc ukochanej. Misja ratunkowa kończy się powodzeniem.


Kiedy dziewczyna jest już bezpieczna, wraz z Kishanem i Renem wyrusza w ostatnią wyprawę, która pozwoli braciom znów stać się w pełni ludźmi. W czasie podróży Kelsey będzie musiała wybrać, z którym z książąt chce być. Wybór nie będzie łatwy, bo dziewczyna kocha obu mężczyzn. W czasie, kiedy bohaterowie ruszają po kolejny dar Bogini Durgi, Lokesh szuka kolejnych części amuletu , który pozwoli mu stać się niepokonanym.

Jakie przeznaczenie czeka całą trojkę?

Czy dziewczyna odnajdzie w sobie siłę, aby pokonać Lokesha?

Jak zakończy się historia Kelsey, Rena i Kishana?

Którego z braci wybierze?

Na każde z tych pytań poznacie odpowiedzi czytając tę historię.

Książka podobnie jak pozostałe części, trzyma w napięciu. Całość jest niesamowicie opisana. Czytając, czułam się tak, jakbym przeniosła się w inne miejsce i czas. Każdą przygodę przeżywałam z bohaterami. Zacznijcie tylko czytać, a przekonacie się, że znajdziecie tam chwilę radości, zwątpienia i smutku. Czytając tę książkę można się bardzo wzruszyć. Są w niej momenty doprowadzające czytelników do płaczu :)


Książkę polecam wszystkim, którzy lubią czytać tego typu opowieści.

Cassandra, 16 lat

Za kolejną część serii dziękuję Wydawnictwu Otwarte.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz