tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

poniedziałek, 12 sierpnia 2013

'W pogoni za torebką" - Michael Tonello - recenzja

Michael Tonello  to amerykański pisarz, najlepiej sprzedający się autor i felietonista „The Huffington Post”. Ma swoją cotygodniową kolumnę o stylu, modzie i trendach na stronie Living Now.

W pogoni za torebką - Michael Tonello
„W pogoni za torebką” to zabawna historia trzydziestoletniego mężczyzny, który postanowił zmienić coś w swoim życiu i z Ameryki przeniósł się do Barcelony. Początki nie zawsze bywały proste, ale Michael nie poddawał się tak łatwo oraz nie ustawał w dążeniu do zmiany swojego życia.


Początkowo był wizażystą, ale gdy wyjechał ze swojego ojczystego kraju, nie miał pracy i musiał zając się czymś innym. W pierwszych tygodniach by mieć pieniądze na przysłowiową  „kromkę chleba” bohater zaczął sprzedawać swoje ubrania, których miał w nadmiarze. Wystawianie ciuszków na aukcjach internetowych stało się jego pracą, choć miało Michaelowi zapewnić tylko dobry start w nowym miejscu.
   
Trzydziestolatek tworzył listy marzeń swoich klientów i skupował dla nich przedmioty prawie nie do zdobycia. Jedną z nich była torebka birkinka. Michael opracował metodą prób i błędów system kupowania tych drogocennych „skarbów” i odsprzedawał je z zyskiem. Dzięki tej pracy zwiedził mnóstwo krajów i miejsc na świecie poszukując tych rzadkich torebek, ale to co początkowo go tak fascynowało i przynosiło okazały dochód okazało się niczym ważnym w chwili, gdy stracił swoja mamę. To wydarzenie uświadomiło mu, co w życiu jest tak naprawdę ważne.

Gorąco polecam „W pogoni za torebka” osobom, które są zainteresowane światem mody i tym co się w nim dzieje. Dodatkowo na koniec okazuje się, iż jest to książka z morałem, wiec można również wyciągnąć wnioski z własnego życia i wyborów.


KaeS,17 lat  

Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Znak.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz