tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

poniedziałek, 21 października 2013

"Felix, Net i Nika oraz Nadprogramowe Historie" - Rafał Kosik - recenzja

Felix, Net i Nika oraz Nadprogramowe Historie - Rafał KosikFelix, Net i Nika jest to trójka polskich nastolatków chodzących do prywatnego gimnazjum w Warszawie. Felix to młody wynalazca, Nika jest telekinektyczką oraz... nie będę zdradzać więcej jej tajemnic i Net informatyk w okularach. Nie są to zwykli nastolatkowie. Ich przygody są niezwykle niebezpieczne i komiczne.

"Nadprogramowe Historie" można czytać niezależnie od pozostałych książek wchodzących w skład serii! Są tu historie takie jak "Ściema Smoczysława", czyli jak klasa przyjaciół poszła do Muzeum Gazownictwa lub "Romantyczny Interdyscyplinarny Projekt", w którym dyrektor gimnazjum Magister Inżynier Juliusz Stokrotka próbuje zachęcić uczniów do nauki.

Moja przygoda z czytaniem zaczęła się właśnie od tej serii, więc gdy tylko nowa książka wychodzi ja ją czytam z wielkim zapałem. Jeśli ktoś nie czytał żadnej książki o przygodach Felixa, Neta i Niki może spokojnie przeczytać tę. Historie tutaj zawarte mają zarówno dreszczyk emocji jak i dużo humoru. Znajduje się tutaj ponadto odpowiedź na pytanie : Dlaczego ryby znęcają się nad ludźmi? oraz Jak wygląda domek Barbie 14-latki. 
Mam nadzieje, że zachęciłam was do przeczytania tej jakże ciekawej książki.

                                                                                                                                 Polecam


                                                                                                                              Greczynka, 13 lat


Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Powergraph. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz