tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

piątek, 7 marca 2014

"Pożeracz demonów" - Royce Buckingham - recenzja

Pożeracz demonów - Royce Buckingham"Pożeracz demonów"... hmm.. Na pewno lepsza książka od "Koszmarnego Karolka", którego przeczytałam niedawno :D. Jest to kontynuacja "Pogromcy demonów".

Nat to prawie-zwyczajny dziewiętnastolatek. Ma dziewczynę, swój dom i czeladnika. Stwarza pozory, że jest normalny.... Kiedy jednak wejdziesz do jego domu, przekonasz się, że jest pogromcą demonów - osobą, która musi chronić te stworzenia chaosu. 

Wszędzie biegają demony (w sumie nie  są takie złe, to tak jakby zwierzątka tylko trochę bardziej rozbrykane). Robią, co chcą... No może prawie, bo istnieją pewne zasady, których nie wolno łamać. 

Nat i Richie (czeladnik pogromcy demonów) mają za zadanie wytropić nowe demony na wolności, które buszują w ich mieście.   W czasie poszukiwań trafiająna trop Pożeracza demonów. Razem z nowo poznaną Lili (dziewczyna jest kolekcjonerką demonów) ratują dom Nata przed złym pożeraczem.Więcej Wam nie powiem.... Przeczytajcie tę książkę sami!!! Naprawdę ją polecam. Jest super, bo trzyma w napięciu, jest ciekawie napisana.  Przeczytajcie, to dowiecie się, dlaczego jeszcze warto po nią sięgnąć.Percabeth, 13 lat 

Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa  Albatros.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz