tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

wtorek, 24 czerwca 2014

"Gra o władzę" - Danielle Steel - recenzja

Danielle Steel to autorka 120 książek przetłumaczonych aż na 43 języki. Jest matką dziewięciorga dzieci i założycielką dwóch fundacji charytatywnych.

Gra o władzę - Danielle SteelFiona to prawdziwa kobieta biznesu, a zarazem matka. Podjęła się bardzo odpowiedzialnej pracy, której i czasem bałby się prawdziwy mężczyzna. Mimo, że w życiu zawodowym odnosi same sukcesy, to gorzej idzie jej z uczuciami. Czasami Fionie po prostu brakuje kogoś kto by ją przytulił i wysłuchał. Wie, że w swojej branży nie ma miejsca na uczucia, ale z drugiej strony nie chce walczyć sama ze sobą.

Czy los się wreszcie do niej uśmiechnie?

W książce Danielle Stell ukazane są historie dwóch osób, chociaż  główną bohaterką jest oczywiście Fiona, poznajemy też Marshalla Westona, Prezesa znanej spółki, skrywającego wielką tajemnice przed swoją rodziną.

Gra o władze Danielle Stell to było to, czego się spodziewałam. Historia dzięki której możemy się oderwać choć na chwilę od otaczającego nas świata. Tematem oczywiście są uczucia, ale nie tylko miłość, ale też zdrada. Autorka w ciekawy i intrygujący sposób przedstawia nam sposób życia i zachowania osób, które stoją na naprawdę wysokich szczeblach swoich karier. Książka obyczajowa, o zdarzeniach, które spokojnie moglibyśmy odnaleźć w życiu niektórych ludzi. Czyta się ją bardzo szybko, zapewne zarówno dzięki bardzo dobremu językowi, jak i po prostu wciągającej akcji. Pełna ciekawych wydarzeń, także zwrotów akcji, które czasami mogą nas zaskoczyć.

Serdecznie polecam szczególnie na zbliżające się wakacje, gdyż to jest książka, którą spokojnie przeczytasz nawet w jeden dzień.                                                                                                                             Grazia, 18 lat

Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Między Słowami. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz