tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

piątek, 23 marca 2012

"Zabójcza prawda" - Lisa Unger - recenzja


Lisa Unger urodzona w 1970 roku, amerykańska autorka wielu bestsellerowych thrillerów. Jej książki zostały przetłumaczone na 26 języków i sprzedane w milionie egzemplarzy. W Polsce nakładem Świata książki ukazały się: Prawdziwe kłamstwa, Amnezja, Cząstka prawdy, a także Zabójcza prawda.

Izabela Raine jest szczęśliwą kobietą zajmującą się pisaniem książek, a także ma kochającego męża Marcusa. Pewnego, zwyczajnego dnia, Marcus wychodzi do pracy, lecz ku zaskoczeniu żony już z niej nie wraca.

Izabela nie wie co się dzieje z Marcusem, za wszelką cenę chce go odnaleźć. Idzie więc do jego biura gdzie trafia w sam środek nalotu FBI. Zdezorientowana, po kilku godzinach, budzi się w szpitalu z paskudną raną głowy. Wtedy przychodzi do niej detektyw Grady i okazuje się, że Marcus nie był tym za kogo się podawał.

Co się stało z Marcusem?
Czy detektyw rozwiąże tę zagadkę zanim stanie się coś jeszcze gorszego?

Książka Lisy Unger "Zabójcza prawda" to najlepiej napisany thriller jaki do tej pory czytałam!!!

Trzyma w napięciu do dosłownie ostatniej strony. Przeżycia bohaterów i ich uczucia są świetnie opowiedziane. Powieść czyta się naprawdę dobrze i szybko. Polecam ją każdemu kto lubi thrillery.
Grazia, 15 lat

  Wydawnictwu Świat Książki  dziękuję bardzo za przekazanie tej powieści!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz