tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

poniedziałek, 3 września 2012

"Smak szczęścia" - Santa Montefiore - recenzja


Santa Montefiore to autorka książek niezwykle poczytnych wśród kobiet na całym świecie. W Polsce ukazały się między innymi: Morze utraconej miłości, Szkatułka z motylem, Włoskie zaręczyny i Francuski ogrodnik.

Smak szczęściaAngelika jest autorką bardzo popularnych wśród dzieci książek, jest też szczęśliwą matką Isabel oraz Joego. W małżeństwie Angeliki zbytnio się nie układa, gdyż jej mąż Olivier przez cały czas zajęty jest pracą, a Angelika czuje się jakby była jego matką, bo cały czas musi mu usługiwać, wspierać i pomagać jak małemu dziecku. Wtedy to poznaje przystojnego Jacka.

 Z pozoru niewinny flirt zmienia się w prawdziwą miłość, gdy Angelika wyjeżdża do RPA, aby rozpocząć promocję swojej książki. Nie wie jeszcze jaką tajemnice skrywa przed nią jej Jack.

Czy Angelika zostawi swojego męża i dzieci dla Jacka?
Jaki sekret skrywa przed nią Jack?

Książka Santy Montefiore ukazuje trudną miłość, bohaterka zastanawia się czy zostawić swoją rodzinę dla kochanka. Książka naprawdę mi się spodobała, ma ciekawą fabułę i wątki bohaterów są ciekawie poprowadzone. Do ostatnich stron trzyma w napięciu i stawia przed bohaterami trudne decyzje. Książkę polecam każdej romantyczce. Jest naprawdę dobra!

                                                                                              Grazia, 15 lat

Za książkę dziękuję Wydawnictwu Świat Książki.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz