tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

poniedziałek, 15 października 2012

"Monster High. Po moim trupie" - Lisi Harrison - recenzjaLisi Harrison to amerykańska autorka powieści dla młodzieży. Poprzednie książki z cyklu Monster High to: "Monster High. Upiorna szkoła", "Monster High. Upiór z sąsiedztwa", oraz "Monster High. O wilku mowa". Z serią związany jest też Zabójczo stylowy notes.


Monster High 4Lala jest wampirem i chętnie pokazuje swoje kły. Nie jest zadowolona gdy przyjeżdża jej ojciec, którego zawsze widzi tylko przez Internet. Pan D. postanawia otworzyć nową szkołę, ku niezadowoleniu innych, tylko dla RAD-owców. 

Lala, tak jak inni, nie chce opuszczać swoich normalnych przyjaciół.  By ratować szkołę, wpada na pomysł, by zgłosić placówkę do konkursu związanego z modą. Zgodnie z umową z ojcem,  gdy wygra ten konkurs, tata nie wybuduje szkoły dla RAD-owców. 

Frankie Stein marzy o tym, aby reprezentować swoją szkołę razem ze swoim chłopakiem w kampanii reklamowej znanej firmy. Melody Carver na jednym koncercie odkrywa znany zespół. Kiedy odchodzi od nich wokalistka, na jej następczynię biorą pod uwagę tylko Melody...
Co z tego wszystkiego wyniknie?
Tę i wiele innych przygód RAD-owców poznasz czytają książkę Monster High. Po moim trupie.

Następna część przygód RAD-owców jest tak wciągająca jak i inne. Przygody ludzi z Salem zadziwiają, ale też czasami bawią. Książka ma bardzo fajnie poprowadzoną akcje dzięki czemu czyta się ją bardzo szybko i dobrze. Polecam każdemu kto przeczytał inne części Monster High, a tych którzy jeszcze tego nie zrobili  -zachęcam.

Grazia, 16 lat

Za kolejne przygody RAD-owców dziękuję Wydawnictwu Bukowy Las.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz