tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

poniedziałek, 26 listopada 2012

"Całując grzech" - Keri Arthur - recenzjaCałując Grzech to drugi tom z cyklu Zew Nocy Keri Arthur, który gorąco Wam polecam. 

Jego główna bohaterka Riley Jenson budzi się w nieznanym sobie miejscu, całkiem naga i nie pamięta nic z ostatnich kilku dni. Na dodatek leży koło niej trup. Wkrótce orientuje się, że jest na terenie ośrodka do badań genetycznych. Udaje się jej uciec dzięki pomocy Kade’a - zmiennokształtnego, przybierającego postać konia. Ona sama jest potomkiem wilkołaka i wampira. Teraz razem walczą o utrzymanie się przy życiu, gdyż nie wszystkim spodobała się ich ucieczka. 

Nowa część to również nowe związki. Oprócz Kade’a niespodziewanie pojawia się Quiny - wampir, który odrzucił Riley w poprzedniej części, oraz Keller - wilkołak i samiec alfa. Niestety z reguły ostrożna dziewczyna ma osobliwą umiejętność wpadania w kłopoty i dobierania sobie partnerów z nieciekawymi charakterami.                                                                                                                                                       

Książka jest ekscytująca i przepełniona wartką akcją. Autorka splata trzymającą w napięciu fabułę z upojnym romansem. Nie przypomina mi ona żadnej z przeczytanych do tej pory książek o wilkołakach i wampirach. Jest inna, ale w pozytywny sposób. Cały cykl ma w sobie urok, a do tego staje się coraz ciekawszy z każdą kolejną częścią. Tę część czyta się równie łatwo i przyjemnie jak poprzednią. 


Sunny Girl, 17 lat


Za książkę bardzo gorąco dziękuję Portalowi Zbrodnia w Bibliotece.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz