tytuł


Recenzje młodzieżowe - bo młodzież też lubi czytać!

wtorek, 4 grudnia 2012

"Przyciągnij miłość" - Agnieszka Przybysz - recenzjaOstatnio miałam przyjemność zapoznać się z przewodnikiem „Przyciągnij miłość” autorstwa Agnieszki Przybysz – ekspertki od spraw relacji, mentorki Biznes z Pasją oraz pionierki coachingu i założycielki pierwszego w Polsce Coachingu Institute.
Przyciągnij miłość - Agnieszka Przybysz             
Ta sympatyczna, filigranowa, przypominająca pamiętnik książeczka jest pierwszym poradnikiem w Polsce odnośnie budowania relacji i poszukiwania drugiej połówki. Z owocu zrodzonego z długoletniego doświadczenia autorki -  powstała seria wskazówek i przykładów tego, jak żyć w zgodzie z samym sobą i innymi ludźmi, jak spełniać się w życiu osobistym i społecznym. 

Tytuł, który może kojarzyć się z radami dla zdesperowanych pań domu, może zmylić. „Przyciągnij miłość” to książka nie tylko dla kobiet. Każdy mężczyzna, który po nią sięgnie dowie się jak umiejętnie zdobyć ukochaną i zatrzymać ją przy sobie. W tym poradniku nie chodzi jednak tylko o miłość. Czytelnik znajdzie tutaj szereg porad odnośnie zdobycia sukcesu w zawodzie i pracy oraz w kontaktach z innymi osobami.
            
Najważniejsze według mnie jest jednak to, że ta książka uczy przykładami. Zagadnienia poparte są wskazówkami oraz autentycznymi listami i zapytaniami skierowanymi do autorki przez zwykłych ludzi. 

Serdecznie polecam wszystkim zainteresowanym!  


Enchanté, 17 lat.Za fajny poradnik dziękuję Wydawnictwu Nowa Proza.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz